Jeśli mają Państwo jakieś pytania prosimy o kontakt w godzinach: 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku.



WŁAŚCICIEL:

Adrian Męczyński
kom. 601-309-400
e-mail:adrian@megima.pl


DZIAŁ HANDLOWY

Bartosz Męczyński
kom. 601-283-680
e-mail: bartek@megima.pl

Monika Montewska
kom. 667-921-322
e-mail: monika.montewska@megima.pl

Edyta Majdańska
kom. 516-240-196
e-mail: edyta.majdanska@megima.pl

Agnieszka Bielawska
kom. 667-921-643
e-mail: agnieszka.bielawska@megima.pl

Daniel Majka
kom. 782-527-908
e-mail: daniel.majka@megima.pl


DZIAŁ FINANSÓW:

Anna Męczyńska
kom. 667-300-895
e-mail: anna@megima.pl


LOGISTYKA:

Piotr Gawarkiewicz
kom. 661-132-866
e-mail: piotr.gawarkiewicz@megima.pl

Adam Wiśniewski
kom. 601-342-180
e-mail: adam.wisniewski@megima.pl

Krzysztof Szczerbicki
kom. 783-527-908
e-mail: krzysztof.szczerbcki@megima.pl

Danuta Ordak
tel. 667-921-644
e-mail: danuta@megima.pl

Paweł Kowalski
kom. 667-921-644
e-mail: pawel.kowalski@megima.pl

Michał Kowalski
kom. 667-921-644
e-mail: michal.kowalski@megima.pl

Przemysław Karczewski
kom. 667-921-644
e-mail: przemyslaw.karczewski@megima.pl

Adres do korespondencji:

Megima Adrian Męczyński
Zławieś Mała, ul. Honorowych Dawców Krwi 32
87-134 Zławieś Wielka

Tel. 52 552 79 08
Fax: 52 561-04-85
e-mail: megima@megima.pl

Biuro Handlowe, Dostawy:

Megima Adrian Męczyński
Zławieś Wielka 6
87-134 Zławieś Wielka

Formularz kontaktowy:

Adres email na który ma być wysłana odpowiedź